top of page

WYCENA ONLINE 

W ofercie dostępna jest szybka i wygodna wycena kominków online.

W naszej usłudze gwarantujemy wygodną i szybką wycenę kominków, dostępną online. Rozumiejąc, że preferencje klientów są zróżnicowane, oferujemy szeroki wybór opcji, w tym kominki na drewno, kominki z płaszczem wodnym, hybrydowe, elektryczne , gazowe oraz biokominki. Naszym celem jest spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań.

Nieustannie dbając o różnorodność stylów, oferujemy kominki w różnych wariantach, od klasycznego narożnego po nowoczesne modele trzyszybowe,proste wiszące i przelotowe.

Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Zielonej Górze, Szczecinie czy Olsztynie nasza usługa montażu kominków stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nasz doświadczony zespół zapewni Ci kompleksową obsługę, od projektu po instalację.

W naszej galerii kominków znajdziesz szeroki wybór inspirujących projektów, które pomogą Ci wybrać model najlepiej pasujący do Twojego wnętrza. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby w ciągu zaledwie 2 minut otrzymać dokładną wycenę online. Jesteśmy gotowi spełnić Twoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym kominku.

bottom of page